Dekorator

Nowości

Roleta dzień/noc w prowadnicach

Rolety dzień i noc

Nowe spojrzenie na świat - rolety Dzień i Noc.  Nowoczesny produkt o niebanalnym wyglądzie, który łączy w sobie estetykę rolet materiałowych i funkcjonalność żaluzji poziomych. Dzięki podwójnie prowadzonemu materiałowi w pasy o różej przezierności, możemy dowolnie sterować światłem bez konieczności odsłaniania okien. Rozwiązanie to pozwala na odpowiednie doświetlenie pomieszczenia, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej prywatności. Rolety D/N mogą być sterowane za pomocą łańcuszka operacyjnego lub napędu elektrycznego 24V. 

18-10-2012


Silnik do rolety zewnętrznej z detekcją przeszkód

newsBezpieczeństwo przede wszystkim. Nowością w tym sezonie będzie silnik do rolety zewnętrznej z detekcją przeszkód. To rozwiązanie zabezpiecza przed uszkodzeniami ciała oraz urazami spowodowanymi automatycznym opuszczeniem rolety. Nie będą już Państwo musieli "pilnować" czy waszej pociechy nie ma w pobliżu, gdy zamykacie roletę. Jeśli system wyczuje opór rozpocznie podnoszenie rolety.

11-10-2012


Żaluzje drewniane na wysoki połysk!

Próbnik lakierowane - żaluzje drewnianeOd niedawna wzbogaciliśmy naszą kolekcję o kolejne wzory żaluzji drewnianych 50mm. Są to żaluzje lakierowane na wysoki połysk. Dopełniają tym samym i tak bogata ofertę lameli. Znajdziecie u nas żaluzje wykonane z drewna, bambusu, skóry, aluminium, a nawet tkaniny w przeróżnych kolorach.

11-10-2012


Moskitiera plisowana

newsMoskitiera plisowana to idealny system moskitier do drzwi balkonowych.Brak dolnego profilu, z możliwością całkowitego zsunięcia do boku (ponieważ siatka chowa się w prowadnicy bocznej) znacznie ułatwia korzystanie z tego systemu.

05-04-2011


Rolety rzymskie, Duo rzymskie

Rolety rzymskie, Duo rzymskie łączą w sobie funkcję firany i zasłony. Po pierwsze wykonane są z delikatnej tkaniny woalowej i tkaniny dekoracyjnej, po drugie, dzięki  dwóm niezależnym mechanizmom, można je podnosić i opuszczać w dowolnym momencie. Dodatkową ich zaletą jest duży wybór tkanin, z których mogą być wykonane, pozwalający na uzyskanie niepowtarzalnego duetu.

01-04-2011


© DEKORATOR 20-129 Lublin ul. Kalinowszczyzna 46, tel/fax: 81 747 07 04, tel: 81 747 66 33, mobile 508 11 22 11