Dekorator

Produkty

Markizy tarasowe

Markizy o dużych rozmiarach; służą do osłony przed słońcem i deszczem przydomowych tarasów. Sterowane ręcznie (za pomocą korby) lub automatycznie. Możliwość wyboru pośród wielu kolorów i wzorów pozwala na stworzenie stylowej kompozycji.

Markizy balkonowe

Niezastąpione, gdy zależy Ci na prywatności. Doskonale chronią balkon przed promieniami słońca i... spojrzeniami ciekawskich.

Pergole

Używa się ich do osłaniania dużych przestrzeni na zewnątrz, np. kawiarnianych ogródków. Pergole mają dowolne kolory i kształty, i nawet bardzo duże rozmiary. Produkowane z niezwykle wytrzymałych materiałów, które rozpina się na stabilnym metalowym stelażu.

Rolety

Wewnętrzne i zewnętrzne, najpopularniejsze zasłony okien i drzwi. Produkowane z materiałów w dowolnych kolorach i rozmaitych fakturach oraz wzorach. W bardziej eleganckiej wersji − z kasetą, która osłania zwiniętą roletę.

Plisy

Masz okno w nietypowym kształcie? To świetnie! Wybierz plisę, jaką chcesz: trójkątną, półokrągłą, lub w kształcie trapezu. Plisy dostępne są w wielu kolorach i rozmiarach.

Reflesole

Szczelne osłony zewnętrzne okien, produkowane z materiałów najwyższej jakości. Można je z powodzeniem wykorzystać do zaciemniania wnętrz, np. sal kinowych lub konferencyjnych. Zwiększają energooszczędność budynku.

Żaluzje fasadowe

Służą do osłaniania od zewnątrz dużych powierzchni szklanych, np. w budynkach biurowców. Doskonale chronią przed promieniami słonecznymi, pozwalają obniżyć koszty klimatyzacji.

Żaluzje drewniane

Współtworzą nastrój stylowych wnętrz. Dla osób, które cenią naturalność.

Żaluzje pionowe

Tak zwane verticale. Jedne z najpopularniejszych wewnętrznych zasłon okiennych. Świetnie wyglądają w biurach, hotelach, gabinetach; coraz częściej można je spotkać także w mieszkaniach.

Żaluzje Panel Track

Projektowane z myślą o wnętrzach w stylu dalekowschodnim. Tworzą niepowtarzalny nastrój harmonii i spokoju.

Maty bambusowe

Mają różnorodne zastosowanie: mogą osłaniać okna, czoła szaf czy garderoby. Naturalna stonowana kolorystyka pięknie komponuje się zarówno z wystrojem nowoczesnym, jak i tradycyjnym.

Moskitiery

Niezastąpione wiosną i latem, zwłaszcza w pokojach dziecinnych, sypialniach i kuchniach. Mogą być montowane w drzwiach lub oknach.


© DEKORATOR 20-129 Lublin ul. Kalinowszczyzna 46, tel/fax: 81 747 07 04, tel: 81 747 66 33, mobile 508 11 22 11