Dekorator

Drewniane

Verticale drewniane są doskonałym dodatkiem do każdego wnętrza. Dzięki nim poczują się Państwo komfortowo i podarują sobie odrobinę luksusu.

Oferujemy dwa rodzaje systemów verticali drewnianych o szerokości:   89 mm i 127 mm.
W systemie 89 mm wykorzystywane są lamele z litego drewna w postaci tak zwanej "klejonki", pokryte laminatem oraz okleiną zabezpieczającą drewno przed wykrzywianiem się, imitującymi barwę i strukturę różnych gatunków naturalnego drewna. Żaluzje drewniane dobrane do mebli, mogą być ciekawą i elegancką dekoracją okna.


W systemie 127 mm lamele to poprzeplatane nitką cienkie listewki. Po zamknięciu nie powodują całkowitego zaciemnienia, dają natomiast przyjemne, rozproszone światło. Stanowią alternatywę dla zasłon w hotelach, biurach a także w domach, szczególnie o dużych oknach. Nie tylko dobrze zabezpieczają pomieszczenia przed słońcem i dekorują je, ale również utrzymują ich przytulną i ciepłą atmosferę.

Verticale mogą być sterowane ręcznie za pomocą łańcuszka kulkowego, także napędzane silnikiem elektrycznym 24 V i sterowane za pomocą przełącznika lub pilota.

  
© DEKORATOR 20-129 Lublin ul. Kalinowszczyzna 46, tel/fax: 81 747 07 04, tel: 81 747 66 33, mobile 508 11 22 11