Dekorator

Żaluzje Panel Track

Żaluzje panelowe Panel Track stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań, takich jak: verticale, rolety materiałowe czy żaluzje. Znakomicie nadają się do zastosowania na każdego rodzaju przeszkleniach lub też jako przepierzenie.

Kapitalną zaletą tego rozwiązania jest wygląd à la ścianka japońska. Zwłaszcza, że żaluzja Panel Track może być wykonana z dowolnej tkaniny, a zupełną nowością są tkaniny WOWEN Paper, o naturalnym wyglądzie plecionki. Dzięki niemal dowolnej ilości kombinacji wzorów (200 wzorów i kolorów) można uzyskać ciekawe i oryginalne zasłony.

Żaluzje panelowe Panel Track nowoczesnym sposobem zasłaniania okien. Umożliwią pełną regulację światła wpadającego do mieszkań czy pomieszczeń biurowych. A co ważniejsze nie pozwalają "zaglądać" do środka.

Żaluzje panelowe możemy sterować ręcznie (sznurek lub rączka) lub elektrycznie.

Panel Track wykonany w wersji z napędem elektrycznym polega na mechanicznym połączeniu paneli z szyną G-rail. Napędy G-rail posiadają specjalną funkcję pozwalającą na zaprogramowanie do 5-ciu komfortowych położeń (miejsc zatrzymywania się paneli).

Sterowanie ręczne (zsuwanie) odbywa się za pomocą rączki przytwierdzonej do pierwszego panelu, podobnie jak w zwykłych zasłonach. Zsuwanie za pomocą sznurka jest identyczne jak w standardowych żaluzjach pionowych (verticalach).

Sposoby zsuwania

Szyna może posiadać od 2 do 5 torów. Panele mogą zsuwać się na jedną stronę lub rozsuwać na boki, jak kurtyna. W zależności od liczby torów, typu zsuwania oraz rodzaju sterowania można szynę konfigurować w różny sposób.

© DEKORATOR 20-129 Lublin ul. Kalinowszczyzna 46, tel/fax: 81 747 07 04, tel: 81 747 66 33, mobile 508 11 22 11